7 boyut mimarlık
01 / 01
+90 (850) 255-00-07
7BOYUTMİMARLIK

HAKKIMIZDA

HAYALLERİ SANATA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ.

Mimar ve İç Mimarlardan oluşan ekibimiz ile alışılmış kalıpları yıkmak üzere 2015 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda bir çok hayali gerçeğe kavuşturduk ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.Her projede tekrardan uzak, yapıya özgü tasarımlar sunuyoruz.Tasarım anlayışımız olarak işlev ve estetiği bir arada yürütüyor hem iç hem de dış mekanda ruhunuza dokunan tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda yaptığımız projelerin bulunduğu konumda sizleri en iyi şekilde temsil edeceğinin garantisini veriyoruz.

Peki NELER YAPIYORUZ?

MİMARLIK

Fransız mimar Viollet-le Duc'e göre, “Mimarlık, inşa etme sanatıdır”. Le Corbusier'e göre ise “Mimarlık, ışık altında bir araya getirilen kütlelerin, ustalıklı, doğru ve görkemli oyunudur.” Malesef günümüz yapılarının çoğu sadece ilk söylediğimizi karşılamakta.Geçmişten günümüze pek çok kez tanım değiştiren mimarlık adına, PEKİ BİZ NELER YAPIYORUZ? Her projemizde yaptığımız analizler sonucunda, projemizin bulunduğu yerde sadece o alana özgü çözümlemeler sunarak ,konumunun silüetine uygun,farklı,mimari değer taşıyan yapılar tasarlıyoruz.Sadece tasarım aşamasında kalmayıp tüm süreçte projelerimizin kontrolünün yanı sıra iş bitimine kadar takibini de yapmaktayız.

İÇ MİMARLIK

Yüz yıllar boyunca mimarlıkta tartışma konusu olan biçim ve işlevin hiç şüphesiz ortak olarak yer aldığı sanatsal bir dal olan İç Mimarlık günümüzde yapılarımıza değer katmaya devam ediyor. PEKİ BİZ NELER YAPIYORUZ? Doğru çözümlemeler ile işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere uygun tasarımlar gerçekleştirerek mekanları bir üst noktaya taşıyoruz.Bir mekanı güzelleştirmenin maliyetli bir iş olmadığını bizlerle farkına varacaksınız.

DANIŞMANLIK

Bir tasarımın bitmesi projenin ilk basamağını oluşturur.Bunu takip edecek süre zarfında şantiye koşullarındaki etkileşimler, işverenin karar değişiklikleri, malzeme temininde yaşanan sıkıntılar, iş organizasyonu, usta temini gibi sorunlar projelerinizin sarkmasına ve maddi kayıplara yol açacaktır.PEKİ BİZ NELER YAPIYORUZ? Danışmanlık hizmeti ile olası sorunları önceden tespit edip gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor teknik şartnameye uygun olarak projemizi bitiriyoruz.

TÜRKİYE'DEN DÜNYAYA...

TÜRKİYE / BURSA

+90 850 255 00 07
info@7boyut.com
Akademi Caddesi Odunluk Mahallesi 16110 Nilüfer/Bursa

Bizimle iletişime geçin

iletişim
+90 850 255 00 07
+90 532 151 52-11
info@7boyut.com
Odunluk Mh. Akademi Cd. Marka Residance D Blok No:6/D Kat:11 Daire:71 Nilüfer/BURSA
Teşekkür ederiz!. Mesajınız başarıyla gönderildi...
Üzgünüz, yanlış giden birşeyler oldu...